OFERTA MASAŻY:

Dostępność oferty masaży:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 22:00
Masaże wymagają rezerwacji z co najmniej 1 dniowym wyprzedzeniem!

Klasyczny

Masaż klasyczny znany i stosowany na różne dolegliwości jest już od 3000 lat. To podstawowy rodzaj masażu, który można wykonać na wiele różnych sposobów oraz różnorodnymi technikami, by uzyskać oczekiwane efekty.
Jego zadaniem jest odprężenie, regeneracja, relaks, uwolnienie od bólu osoby masowanej. Wpływa nie tylko na mięśnie, ale również na psychikę oraz układ pokarmowy.

Relaksacyjny gorącym olejkiem

Odpręża umysł, relaksuje i usuwa nieprzyjemne skutki stresu takie jak napięcie mięśni czy nagromadzenie toksyn w organizmie. Masaż relaksacyjny pomaga osiągnąć równowagę ciała i umysłu, co jest szczególnie ważne dla większości zapracowanych kobiet i mężczyzn żyjących w dzisiejszym zabieganym świecie.

Sportowy

Celem intensywnego masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących podczas uprawiania sportu i intensywnego treningu poprzez niedopuszczenie do przemęczenia i przetrenowania na skutek wykonywanych treningów, co może prowadzić do poważnych kontuzji. Pomaga w doprowadzeniu organizmu w krótkim czasie do stanu prawidłowego.

Peeling solny

Peeling solny zawiera w sobie spore pokłady minerałów, witamin i składników odżywczych. Warto nadmienić, iż jest w stanie poprawić koloryt skóry, a oprócz tego nadać jej sprężystości i elastyczności. Peelingi w wersji solnej zmniejszają przebarwienia oraz pozwalają skórze odzyskać utracony blask. Z pomocą peelingów solnych pobudzi się krążenie oraz złuszczy skórę.

Masaż gorącą czekoladą

W masażu gorącą czekoladą wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca, które działają regenerująco, odżywczo i poprawiają mikrokrążenie. Ziarna kakaowca obfitują w kofeinę, która pobudza krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu Masaż czekoladą zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Poprawi nawilżenie skóry, spowolni starzenie dzięki zawartości antyoksydantów, zwiększy napięcie skóry, poprawi jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia i cynku.

Masaż twarzy

LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY MASAŻ KOBIDO (bezinwazyjny lifting twarzy)
Japoński lifting bez skalpela. Rewitalizacja skóry i wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu twarzy. Podaruj sobie czas, który zmieni Twoją twarz.
– ODMŁADZA
– NIWELUJE MIMICZNE NAPIĘCIA MIĘŚNIOWE
– AKTYWIZUJE KOLAGEN I DOTLENIA SKÓRĘ
– POLEPSZA ABSORBCJĘ SERUM I KREMÓW
– UJĘDRNIA I LIFTINGUJE ZMARSZCZKI
– POPRAWIA OWAL TWARZY

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą  masaży prosimy o kontakt w którym z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.
Telefon +48 (89) 762 17 50/60
Email: hotel@hotelbartis.pl

Hotel Bartis ***
Plac Konstytucji 3 Maja 5
11-200 Bartoszyce
+48 (89) 762 17 50
+48 (89) 762 17 60
hotel@hotelbartis.pl
www.hotelbartis.pl
 
 Dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.  Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

W lipcu 2020 roku otrzymaliśmy Dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 72595,20zł. Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

 

Facebook