Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę organizacji wesela w naszym obiekcie. Uroczystość ślubna zorganizowana w Hotelu Bartis *** z pewnością na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla Młodej Pary i wszystkich Gości. Profesjonalna organizacja i dyskretna obsługa wesel pozwolą cieszyć się czasem spędzonym w gronie bliskich i przyjaciół.

Dzień Ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe: piękna suknia, piękne kwiaty, a także niepowtarzalny klimat miejsca Przyjęcia Weselnego… Dysponujemy przestronnym obiektem noclegowym ze stylową restauracją z kominkiem oraz piękną salą Balową w pełni klimatyzowaną mieszczącą do 170 osób. Do Państwa wyboru oddajemy propozycję menu w dwóch wariantach, mają Państwo również możliwość skorzystania z open baru oraz innych dodatkowych atrakcji.

Hotel Bartis *** posiada 48 komfortowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym dla ponad 100 osób, pokój comfort dla nowożeńców, własny parking oraz profesjonalny i
oddany zespół ludzi, który zadba o każdy szczegół imprezy. Serdecznie zapraszamy!

Dostępność sali 365 dni – cały tydzień, liczba osób do 170.

Oferta MENU na każdą okoliczność

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprez okolicznościowych w naszej Restauracji.
W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji możemy zorganizować dla Państwa:

  • Chrzciny i komunie
  • Przyjęcia weselne
  • Imprezy urodzinowe oraz imieninowe
  • Bankiety
  • Obiady konsolacyjne
  • Spotkania integracyjne

Specjalnie przygotowana dla Państwa oferta w połączeniu z profesjonalną organizacją i obsługą na najwyższym poziomie sprawi, że każda z rodzinnych uroczystości zapadnie w pamięć wszystkich gości jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.

Chrzciny i komunie

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszej Restauracji Hotelu Bartis ***.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych.
Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.

Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej restauracji lub w jednej z dwóch pozostałych bardziej kameralnych sal konferencyjnych.
Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję.
Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

Urodziny i imieniny

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania u nas przyjęcia urodzinowego lub imieninowego, które tylko w Restauracji Bartis *** będzie miało tak wyjątkowy charakter.
W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji przygotujemy, wedle życzenia, menu serwowane lub w formie bufetu.
Pomożemy Państwu w dodatkowym uatrakcyjnieniu imprezy poprzez zorganizowanie muzyki na żywo, karaoke, lub innej oprawy wydarzenia zgodnie z Państwa wyobrażeniami i życzeniami.

Przyjęcia weselne małe i duże…

Nasza oferta okolicznościowa dedykowana jest tym Nowożeńcom, którzy zamiast tradycyjnej zabawy weselnej preferują spotkania w mniejszym gronie z doskonałą kuchnią i subtelną muzyką. Proponujemy wspólne stoły, eleganckie kwiatowe dekoracje, wysokiej klasy dbałość o szczegóły i na życzenie wybór doskonałych win ze wszystkich stron świata.
Elegancki obiad może zostać dopełniony muzyką taneczną, albo innymi atrakcjami, które podkreślą wyjątkowość wieczoru zgodnie z preferencjami Nowożeńców. Każdą parę uważnie słuchamy, staramy się poznać Wasze oczekiwania i marzenia, a następnie dopasowujemy konkretną ofertę, która staje się unikatowa i przygotowana specjalnie dla Was.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w którym z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.
Telefon +48 (89) 762 17 50/60
Email: hotel@hotelbartis.pl

Hotel Bartis ***
Plac Konstytucji 3 Maja 5
11-200 Bartoszyce
+48 (89) 762 17 50
+48 (89) 762 17 60
hotel@hotelbartis.pl
www.hotelbartis.pl
 
 Dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.  Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

W lipcu 2020 roku otrzymaliśmy Dofinansowanie w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 72595,20zł. Celem projektu jest pomoc przedsiębiorcom, którzy w związku z zakłóceniami w funkcjonowaniu gospodarki na skutek wystąpienia pandemii COVID-19, znaleźli się w trudnej sytuacji ekonomicznej.

 

Facebook