Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę organizacji wesela w naszym obiekcie. Uroczystość ślubna zorganizowana w Hotelu Bartis *** z pewnością na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla Młodej Pary i wszystkich Gości. Profesjonalna organizacja i dyskretna obsługa wesel pozwolą cieszyć się czasem spędzonym w gronie bliskich i przyjaciół.

Dzień Ślubu, to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe: piękna suknia, piękne kwiaty, a także niepowtarzalny klimat miejsca Przyjęcia Weselnego… Dysponujemy przestronnym obiektem noclegowym ze stylową restauracją z kominkiem oraz piękną salą Balową w pełni klimatyzowaną mieszczącą do 170 osób. Do Państwa wyboru oddajemy propozycję menu w dwóch wariantach, mają Państwo również możliwość skorzystania z open baru oraz innych dodatkowych atrakcji.

Hotel Bartis *** posiada 48 komfortowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym dla ponad 100 osób, pokój comfort dla nowożeńców, własny parking oraz profesjonalny i
oddany zespół ludzi, który zadba o każdy szczegół imprezy. Serdecznie zapraszamy!

Dostępność sali 365 dni – cały tydzień, liczba osób do 170.

Przedstawiamy Państwu przykładowe menu na przyjęcie weselne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

Każda impreza czy przyjęcie okolicznościowe zorganizowane przez nas to niepowtarzalne wydarzenie, ponieważ do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, dostosowując je do Państwa oczekiwań.

Współpraca z nami to gwarancja wspaniałej zabawy.

Wszystkie szczegóły imprezy ustalamy indywidualnie w zależności od liczby uczestników, scenariusza, wybranych atrakcji, czasu trwania oraz rodzaju przedsięwzięcia.

OFERTA WESELNA + MENU

Plac Konstytucji 3 Maja 5
11-200 Bartoszyce
+48 (89) 762 17 50
+48 (89) 762 17 60
hotel@hotelbartis.pl
Facebook