Oferta MENU na każdą okoliczność

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprez okolicznościowych w naszej Restauracji.
W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji możemy zorganizować dla Państwa:

  • Chrzciny i komunie
  • Przyjęcia weselne
  • Imprezy urodzinowe oraz imieninowe
  • Bankiety
  • Obiady konsolacyjne
  • Spotkania integracyjne

Specjalnie przygotowana dla Państwa oferta w połączeniu z profesjonalną organizacją i obsługą na najwyższym poziomie sprawi, że każda z rodzinnych uroczystości zapadnie w pamięć wszystkich gości jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.

Chrzciny i komunie

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszej Restauracji Hotelu Bartis ***.
Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych.
Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.

Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej restauracji lub w jednej z dwóch pozostałych bardziej kameralnych sal konferencyjnych.
Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję.
Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

Urodziny i imieniny

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania u nas przyjęcia urodzinowego lub imieninowego, które tylko w Restauracji Bartis *** będzie miało tak wyjątkowy charakter.
W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji przygotujemy, wedle życzenia, menu serwowane lub w formie bufetu.
Pomożemy Państwu w dodatkowym uatrakcyjnieniu imprezy poprzez zorganizowanie muzyki na żywo, karaoke, lub innej oprawy wydarzenia zgodnie z Państwa wyobrażeniami i życzeniami.

Przyjęcia weselne małe i duże…

Nasza oferta okolicznościowa dedykowana jest tym Nowożeńcom, którzy zamiast tradycyjnej zabawy weselnej preferują spotkania w mniejszym gronie z doskonałą kuchnią i subtelną muzyką. Proponujemy wspólne stoły, eleganckie kwiatowe dekoracje, wysokiej klasy dbałość o szczegóły i na życzenie wybór doskonałych win ze wszystkich stron świata.
Elegancki obiad może zostać dopełniony muzyką taneczną, albo innymi atrakcjami, które podkreślą wyjątkowość wieczoru zgodnie z preferencjami Nowożeńców. Każdą parę uważnie słuchamy, staramy się poznać Wasze oczekiwania i marzenia, a następnie dopasowujemy konkretną ofertę, która staje się unikatowa i przygotowana specjalnie dla Was.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w którym z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.
Telefon +48 (89) 762 17 50/60
Email: hotel@hotelbartis.pl

OFERTA WESELNA

Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę organizacji wesela w naszym obiekcie. Uroczystość ślubna zorganizowana w Hotelu Bartis *** z pewnością na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla Młodej Pary i wszystkich Gości.
Profesjonalna organizacja i dyskretna obsługa wesela pozwolą cieszyć się czasem spędzonym w gronie bliskich i przyjaciół. Dzień Ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było wyjątkowe: piękna suknia, piękne kwiaty, a także niepowtarzalny klimat miejsca przyjęcia weselnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Restauracja Bartis
Dostępność: 365 dni w roku       Maksymalna liczba Gości: 150 osób

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną salę balowo-restauracyjną o powierzchni 303m2. Sala ma bezpośredni dostęp do hotelowego tarasu oraz bar. Główne wejście znajduje się od strony malowniczego miejskiego deptaku. Centralnie zlokalizowana scena dla zespołu tworzy idealne warunki do szaleństw na parkiecie,
jednocześnie dając możliwość swobodnych rozmów przy stołach Gości.


Hotel Bartis ***
Komfortowe pokoje dla ponad 100 Gości

Hotel Bartis to trzygwiazdkowy obiekt z pełnym zapleczem gastronomiczno-noclegowym. Usytuowany w zabytkowej kamienicy, w centrum powiatowego miasta Bartoszyce. Dogodna lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dojazd do najatrakcyjniejszych turystycznie miejsc w całej okolicy. Hotel oferuje kompleksowo wyposażone pokoje o wysokim standardzie z dostępem do Internetu. Elegancka restauracja zaprasza na tradycyjne dania polskiej kuchni regionalnej i europejskiej. Oferowane udogodnienia to monitorowany parking, bezprzewodowy Internet, siłownia/sala fitness oraz masaże. W prezencie Para Młoda otrzymuje pokój z łożem i wanną na noc poślubną gratis!

Goście weselni mogą skorzystać z promocyjnej oferty noclegów 75,00 zł/osoba dla grupy od 25 osób.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt w którym z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.
Telefon +48 (89) 762 17 50/60
Email: hotel@hotelbartis.pl

Hotel i Restauracja Bartis ***
Hotel Bartis ***
Plac Konstytucji 3 Maja 5
11-200 Bartoszyce
+48 (89) 762 17 50
+48 (89) 762 17 60
hotel@hotelbartis.pl
www.hotelbartis.pl
 
 
Facebook